Protmūšis apie transporto priemones

(1 pirkėjo atsiliepimas)

10,00

Protmūšyje Jūsų laukia klausimai apie automobilių istoriją, jų įkūrėjus, įžymiuosius automobilių modelius, automobilių sportą, Dakaro bei Formulės 1 lenktynes, jų nugalėtojus, automobilių technines savybes, kitas transporto priemones bei jų vaidmenį kine, mene ir mūsų gyvenime. Sėkmės galvojant, nes žinojimo neužteks, o pateikti variantai dar labiau sujauks Jūsų spėjimus!

Kategorija:

Aprašymas

Instrukcijos

Nusipirkę Quizit protmūšį gausite prieigą prie tos pačios tematikos protmūšio ir viktorinos. Protmūšis – atvirų klausimų rinkinys, sudarytas iš keturių turų po 10 klausimų. Viktorina – siūloma kaip lengvesnė to paties protmūšio versija. Joje atsikartoja 4 protmūšio turai po 10 klausimų su keturiais atsakymų variantais.

Pagal nuotaiką ir galimybes galite pasirinkti, kurią žaidimo versiją norite žaisti.

Kaip žaisti protmūšį

Su draugais ar šeima galite susirinkti viename kambaryje ir paleisti žaidimą kompiuteryje arba per televizorių. Jei norite žaisti per atstumą, žaidimą nupirkęs vartotojas turi pasidalinti savo ekranu su likusiais žaidėjais. Galite žaisti komandomis arba kiekvienas žaidėjas gali žaisti už save. Atsakymus kiekvienai komandai ar žaidėjui rekomenduojame žymėtis lapelyje ar telefone. Tikime, kad nesukčiausite.

Kiekvienam klausimui rekomenduojame skirti po minutę laiko apsvarstymams. Laiką sekti padės šalia klausimų esantis laikmatis, tačiau šis laiko limitas yra tik rekomendacija, todėl su visais žaidėjais galite susitarti jums patogias sąlygas.

Žaidimo struktūra

Tiek protmūšiui, tiek viktorinai nebūtinas vedantysis, kadangi po kiekvieno turo bus pateikiami atsakymai į praėjusius dešimt klausimų su paaiškinimais, taigi žaidimu gali pasimėgauti visi kompanijos nariai. Žaidimas laikomas sužaistu, kai pamatote jo paskutinę skaidrę su padėka už žaidimą. Žaidimą galėsite sužaisti vieną kartą.

Klausimų pavyzdžius galite pamatyti instrukcijų skiltyje.

1 review for Protmūšis apie transporto priemones

  1. Ieva

    Labai idomios viktorinos! Smagu su draugais spelioti ir konkuruoti 😉

Palikti atsiliepimą

Protmūšis apie transporto priemones

10,00