Protmūšis apie Lietuvos aktualijas

(1 pirkėjo atsiliepimas)

10,00

Klausimai, apimantys tas sritis, kurios per pastarąjį laikotarpį Lietuvoje susilaukė daugiausiai dėmesio: politika, sportas, kultūra, paskalos ir kt. Pasitikrink savo žinias, ar Covid 19 akivaizdoje, nepraleidai svarbios naujienos, pasiekimo ar laimėjimo visai Lietuvai.

Kategorija:

Aprašymas

Instrukcijos

Nusipirkę Quizit protmūšį gausite prieigą prie tos pačios tematikos protmūšio ir viktorinos. Protmūšis – atvirų klausimų rinkinys, sudarytas iš keturių turų po 10 klausimų. Viktorina – siūloma kaip lengvesnė to paties protmūšio versija. Joje atsikartoja 4 protmūšio turai po 10 klausimų su keturiais atsakymų variantais.

Pagal nuotaiką ir galimybes galite pasirinkti, kurią žaidimo versiją norite žaisti.

Kaip žaisti protmūšį

Su draugais ar šeima galite susirinkti viename kambaryje ir paleisti žaidimą kompiuteryje arba per televizorių. Jei norite žaisti per atstumą, žaidimą nupirkęs vartotojas turi pasidalinti savo ekranu su likusiais žaidėjais. Galite žaisti komandomis arba kiekvienas žaidėjas gali žaisti už save. Atsakymus kiekvienai komandai ar žaidėjui rekomenduojame žymėtis lapelyje ar telefone. Tikime, kad nesukčiausite.

Kiekvienam klausimui rekomenduojame skirti po minutę laiko apsvarstymams. Laiką sekti padės šalia klausimų esantis laikmatis, tačiau šis laiko limitas yra tik rekomendacija, todėl su visais žaidėjais galite susitarti jums patogias sąlygas.

Žaidimo struktūra

Tiek protmūšiui, tiek viktorinai nebūtinas vedantysis, kadangi po kiekvieno turo bus pateikiami atsakymai į praėjusius dešimt klausimų su paaiškinimais, taigi žaidimu gali pasimėgauti visi kompanijos nariai. Žaidimas laikomas sužaistu, kai pamatote jo paskutinę skaidrę su padėka už žaidimą. Žaidimą galėsite sužaisti vieną kartą.

Klausimų pavyzdžius galite pamatyti instrukcijų skiltyje.

1 review for Protmūšis apie Lietuvos aktualijas

  1. Vilius

    Privertė patikrinti kiek atidžiai domimės kas vyksta Lietuvoje. Tikrai, prajuokino kai kurie klausimai, nes viskas girdėta, bet kai reikia tiksliai įvardinti atsakymą pasidaro sunku

Palikti atsiliepimą

Protmūšis apie Lietuvos aktualijas

10,00